Pļavnieki:
+371 25402502

Purvciems:
+371 25608535

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dzīvnieku terapija

Dzīvnieku Terapija

terapija lionvetVeterināro terapētu varētu salīdzināt ar cilvēku ģimenes ārstu.Viņam ir labi jāorientējas visās nelipīgajās slimībās. Veterinārijā nav specializācijas kā gastroenterologs, urologs, lors utt. Visās šīs un daudzas citas slimības ārstē terapēts.
Terapētam ir jāorientējas visu šo speciālistu ārstētajās slimībās.
Viņi tiek galā ar ļoti plaša spektra diagnostiskiem izaicinājumiem, ārstē infekcijas slimības, kontrolē hronisko slimību gaitu. Veterinārie terapēti sniedz detalizētas konsultācijas par dzīvnieku ēdināšanu, turēšanu , audzināšanu, veic vakcinācijas, attārpošanu, apstrādi pret ektoparazītiem, kā arī higēniskās procedūras (anālo dziedzeru tīrīšana, nagu griešana, ausu tīrīšana utt.)
Vetārsts terapēts veic dzīvnieku:
• klīnisko apskati,
• diagnostiku (izmantojot dažāda veida analīzes un aparātus USG, RTG utt.),
• veic ārstēšanu (izmantojot injekcijas, sistēmas, medikamentu ievadīšanu caur muti),
• konsultācijas par ārstēšanu, kopšanu un barošanu.
Piezvanot uz klīniku ārsts-terapēts bezmaksas atbildēs uz Jūsu jautājumiem.
Mēs Jums ieteiktu, izvēlēties savam mīlulim, savu personīgo vetārstu, kuram jūs varētu uzticēt dzīvnieku veselību, kurš no pašas jaunības un līdz sirmam vecumam izvēdīs cauri dzīvei. Viņš ļoti smalki zinās kā auga un attīstas jūsu dzīvnieks. Varēs savlaicīgi pamanīt visas pārmaiņas viņa veselībā un piedāvāt labāko profilaksi, un atrast labāko ārstēšanu, ja radīsies tāda nepieciešamība. Jūs iegūsiet uzticamu draugu un palīgu.


Veterinārā klīnika Pļavnieki
Brāļu Kaudzīšu iela 19, Rīga, LV-1021
tālr.: 67650518, mob. 25402502

Veterinārā klīnika Purvciems
t/c “Minska”, Nīcgales iela 2, Rīga, LV-1035
tālr.: 67561362, mob. 25608535

BT Kapital SIA

Reģ.nr.40003954588

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Adrese: Nīcgales 2, Rīga, LV-1035

© 2024 Visas tiesības aizsargātas Veterinārā klīnika Lion