Pļavnieki:
+371 25402502

Purvciems:
+371 25608535

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Privātuma politika un sīkdatņu politika

Privātuma politika un sīkdatņu politika

Par personas datu apstrādi, ko īsteno SIA “BT Kapital”, reģ.Nr. 40003954588 (Privātuma politika)

Turpmāk šajā privātuma politikā tiek sniegta informācija par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem, ko īsteno SIA “BT Kapital”, reģ.Nr. 40003954588 veicot šīs mājas lapas darbību un ar to saistītos pakalpojumus. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūgums rakstīt e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kas mēs esam?

Mēs esam Veterināro pakalpojumu sniedzējs SIA “BT Kapital”, reģ.Nr. 40003954588 un mūsu tīmekļa vietnes adrese ir https://www.lionvet.lv/

Pārzinis

Pārzinis personas datu apstrādē ir SIA “BT Kapital”, reģ.Nr. 40003954588, adrese: Garkalnes nov., Bukulti, Nomales iela 5, LV-1024,

tālrunis 28389248,

e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam un apstrādājam tādus personas datus, ko jūs brīvprātīgi piekrītat mums sniegt ar e-pasta starpniecību vai aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar jums.

Dati, kuri tiek ievākti par fiziskām personām

 • Vārds, uzvārds;
 • Tālruņa nurmurs;
 • Elektroniskā pasta adrese;
 • Dzīvesvietas adrese;

Tāpat norādām, ka tā ir Jūsu atbildība par precīzu un patiesu personas datu sniegšanu Pārzinim, kā arī to izmaiņu gadījumā Jums ir pienākums labot savus neprecīzos personas datus, par to informējot Pārzini.

Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem un veikt to kontroli, datu apstrādes ierobežošanu, labošanu, dzēšanu, iebilst pret datu apstrādi, tāpēc, saņemot Jūsu pieprasījumu, Pārzinis uz to atbildēs normatīvajos aktos noteiktajā termiņā, un, ja būs iespējams, attiecīgi labos vai dzēsīs Jūsu personas datus.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības,

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas dati tiek apstrādāti, ievērojot konfidencialitātes prasības un rūpējoties par Pārziņa rīcībā esošo personu datu drošību. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām. Lai aizsargātu Pārziņa rīcībā esošos personas datus un to apstrādi, drošības pasākumi tiek pastāvīgi pilnveidoti atbilstoši drošības un normatīvo aktu prasībām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Datu glabāšanu Mēs veicam tik ilgi, cik ilgi tie ir Mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Tāpat Jums ir likumīgas tiesības uz Jūsu personas datu apstrādi. Proti:

 • Tiesības būt informētam par to, kā tiek izmantoti jūsu personas dati;
 • Tiesības piekļūt saviem personas datiem;
 • Tiesības precizēt, ja jūsu personas dati ir nepareizi;
 • Tiesības dzēst savus personas datus;
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi;
 • Tiesības uz datu pārnesamību;
 • Tiesības iebilst pret to, kā tiek izmantoti jūsu personas dati;
 • Tiesības saistībā ar automātisku lēmumu pieņemšanu un profilēšanu.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR (Vispārīgo Datu Aizsardzības regulu). Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu. (https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/reform/rights-citizens_lv)

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Sīkdatne atceras Jūsu darbības un izdarītās izvēles, kā arī ļauj mums nodrošināt Jums vislabāko iespējamo pieredzi, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai iegūtu informāciju par mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu. Sīkdatnēs esošā informācija parasti nesatur nekādus datus, kas ļautu mums Jūs identificēt individuāli kā fizisku personu. Mēs apstrādāsim sīkdatnes tik ilgi, cik ilgi jūs mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā būsiet devuši piekrišanu.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, vai kontrolētu tās, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Tāpat, lai kontrolētu vai dzēstu sīkdatnes pēc savas izvēles, sīkāku informāciju varat skatīt šeit: http://www.youronlinechoices.com/

Kā atslēgt sīkdatnes

Lielākā daļa pārlūkprogrammu ļauj kontrolēt sīkdatnes, izmantojot iestatījumu izvēlnes. Ja nevēlaties saņemt sīkdatnes, Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai noraidītu visas sīkdatnes vai nosūtītu brīdinājumu, kad sīkdatne tiek instalēta.

Citi noteikumi

SIA “BT Kapital” pastāvīgi attīsta savu darbību un pilnveido tā sniegtos pakalpojumus, kā arī sadarbības uzturēšanu ar Sadarbības partneriem, līdz ar to, Privātuma politika var tikt mainīta vai papildināta jebkurā laikā.

Aktuālā Privātuma politikas redakcija vienmēr ir pieejama SIA “BT Kapital” tīmekļa vietnē:

https://lion.lv/piegade-un-apmaksa.html


Veterinārā klīnika Pļavnieki
Brāļu Kaudzīšu iela 19, Rīga, LV-1021
tālr.: 67650518, mob. 25402502

Veterinārā klīnika Purvciems
t/c “Minska”, Nīcgales iela 2, Rīga, LV-1035
tālr.: 67561362, mob. 25608535

BT Kapital SIA

Reģ.nr.40003954588

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Adrese: Nīcgales 2, Rīga, LV-1035

© 2024 Visas tiesības aizsargātas Veterinārā klīnika Lion