Pļavnieki:
+371 25402502

Purvciems:
+371 25608535

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pakalpojumi

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Dzīvniekam ir vemšana. Ko darīt?

    Ko iedot mājas apstākļos?

    Jaatcerās – vemšana ir organisma aizsargreakcija!!

    Akuta vemšana var būt saindēšanas simptoms, apests svešķermenis, kuņga sagriešanas. Tur ilgi nevar domāt, ar steigu jagriežas vet. klīnika. Pa muti nevajadzētu neko dot, tas var provocēt vemšanu.

    Hroniska vemšana , 1x nedeļa vai pa reizei arī ir vērt neatsāt bez uzmanības.
    Janoskaidro iemesls pie veterinārārsta.
  • Sunim jūtīgs vēders, kā barot?

    Ja sunim jūtīgs gremošanas trakts, bieži mēdz būt vēdera uzpūšanaās un caureja, tad ieteicams mājās turēt probiotikas un mebiotikas saturošu papildbarību. Piezvanīt uz vet. klīniku , tur labprāt arī konsultē, bet vislabāk ir doties uz vet. klīniku, lai var izmeklēt un nozīmēt nepieciešamo ārstēšanu un speciālo barību.
  • Sunim un kaķim ir caurēja

    Kakim caurēja.

    Ja kaķim tiek novērota vemšana un/vai caureja, tad vislabāk ir sazināties ar veterināro klīniku, jo iemesli var būt dažādi un to vislabāk noskaidrot dzīvnieku izmeklējot un nepieciešamības gadījumā veikt laboratoriskos izmeklējumus diagnozes precizēšanai.

    Kā pirmā palidzība varētu izmantot smectu atšķaidītu ar ūdeni , kuru vajadzētu dot pa pazām porcijam vairakās reizes, plus probiotikas.
  • Kaķim vai sunim pastiprināti izkrīt apmatojums

    Iemesli var būt dažādi, sezonāls- rudenī un pavasarī, alerģijas, nepareiza barošana, iekšējie vai ārējie parozīti. Lai labāk izprastu problēmu vislabāk ir doties uz klīniku pie veterinārārsta.

    Kaķis pastiprināti izlaiza vēderu.

    Iemesli var būt dažādi, urīnceļu slimības , alerģija, parazīti. Tāpēc lai noskaidrotu iemeslu un uzstādīt diagnozi , nozīmen ārstēšanu jādodas uz vetklīniku pie vetārsta.

    Kaķis plēš sev spalvas.
    Dzīvnieku profilaktiski ir jaapstrādā pret parazītiem un ja neuzlabojās šāda uzvedība var liecināt pat to, ka dzīvniekam ir stress vai arī kāda no ādas slimībām. Tāpēc vislabāk ir pieteikt vizīti un doties uz klīniku pie vetārsta.
© 2024 Visas tiesības aizsargātas Veterinārā klīnika Lion